خانه

Shenzhen Weidagao Technology Co., Ltd. کارخانه تور

گواهی
کیفیت خوب تزریق اتوماتیک ریخته گری برای فروش
کیفیت خوب تزریق اتوماتیک ریخته گری برای فروش
نظرات مشتریان
شنژن Weidagao Technology Co.Ltd یک کارخانه خوب است. سازنده ای که من همیشه به دنبال آن بودم با کیفیت خوب و کارایی خوب کار است، به طوری که ما می توانیم یک همکاری دراز مدت داشته باشیم. من تغییرات عرضه کنندگان را اغلب دوست نداشتم، زیرا زمان زیادی را صرف انرژی خواهد کرد. تا زمانی که Weidagao را پیدا کنم، می دانم این انتخاب من است.

—— مورنو

من دو بار به این کارخانه مشغول بوده ام، واقعا خوب و بزرگ است، به ویژه ماشین هایی که واقعا پیشرفته هستند. این نوع کارخانه تولید مقیاس بزرگ است. مردم اینجا کارآمد و خوب کار می کنند؛ نقطه ای که من می خواهم همکاری کنم، نگرش مثبت کار است و آنها هر نظر را به مشتریان احترام می گذارند.

—— محمد

چت IM آنلاین در حال حاضر
 • خط تولید

  کارخانه ما

  وزارت امور خارجه

  Weidagao عمیقا درک می کند که طراحی محصول مذهبی و طراحی قالب، پیش شرط موفقیت و دستگاه های پردازش پیشرفته مکانیکی است و عملیات دقیق، دقت و صحت ابزار را فراهم می کند. بنابراين، شرکت Corperate با استفاده از وسايل بسيار زيادي به خريد تجهيزات پرداخته و در حال حاضر 7 مرکز پردازش تراش CNC، 3 دستگاه ايمني سطوح آينه، 10 دستگاه کنترل اعداد الکتريکي، 2 دستگاه برش خطي، دستگاه دقيق، و غيره، دقت قالب.

  بخش تزریق

  ما ماشین تزریق را به سطح پیشرفته می رسانیم. کارگاه تزریق دارای بیش از 20 مکانیسم تزریقی در انواع مختلف است که نیروی محرک آن از 90 تا 200 تن و میزان تزریق واقعی بین 0.5 تا 500g است که می تواند نیازهای قالب بندی پیچیده و دقیق دقیق را تامین کند.

  کارگاه اسپری

  کارگاه اتمام اسپری با یک کارگاه دمای ثابت با ظرفیت تصفیه تا سطح 3000، یک خط نقاشی خودکار بدون گرد و غبار از سه بار پاشش و پخت به ترتیب، و یک خط نقاشی دوبار پاشش و پخت به ترتیب فراهم می شود. قدرت اتصال، درجه لهستان، سختی، فساد و مقاومت سایشی و ضخامت فیلم رنگ می تواند با استانداردهای پیشرفته در صنعت مطابقت داشته و کیفیت محصولات را تضمین کند.

  مجلس نمایندگان

  بر اساس استانداردهای بالا، کارگاه مونتاژ با 4 خط مونتاژ و مجهز به بیش از 80 کارمند در کل کارگاه با خروجی ماهانه 500000 مجموعه کامل پوسته برای تلفن همراه است.

  تست ماشین آلات

  امکانات

  لیست تجهیزات

  تکنولوژی WEIDAGAO

  نام ماشین نام تجاری QTY مکان اصلی
  CNC DMG 2 آلمان
  CNC موری سکی 2 ژاپن
  CNC XINFENG 2 تایوان
  CNC فانوک 2 ژاپن
  CNC YCM 2 تایوان
  EDM HyBest 2 چين
  EDM CHARMILLES 2 سوئیس
  EDM TOPEDM 6 تایوان
  دستگاه برش سیم سدیک 2 ژاپن
  دستگاه برش سیم QINGYUAN 2 شانگهای
  دستگاه سنگ زنی صفحه نمایش دیجیتال HyFair 6 چين
  ماشین سنگ زنی کنت 1 چين
  ماشین سنگ زنی پیوند 1 چين
  دستگاه قالب گیری تزریقی حیتیان 12 چين
  ماشین قالب گیری تزریقی GEMYOUNG 2 چين
  دستگاه قالب گیری تزریقی دمام 10 آلمان
  3 مختصات ابعاد YXB 1 چين
  3 مختصات ابعاد شش ضلعی 1 سوئد
  دستگاه حفاری هستیک 1 تایوان
  آسیاب FENGBAO 1 چين
  آسیاب SUPERASIA 1 چين
  آسیاب پیوند 6 تایوان
  بخاری بخاری AILS 22 چين
  درجه حرارت دیود بخاری TOPSTAR 10 چين

  فرایند تولید

 • OEM / ODM

  سرویس

  طراحی قالب

  ما 20 طراح با تجربه برای طراحی داریم هر پروژه، هر مرحله، جلسه داخلی ما را برای بحث و گفتگو در مورد مؤثرترین برنامه تولیدی آماده می کند. هنگامی که مشکل دارد، هر مهندس نظرات خود را تغییر می دهد و تلاش می کند راه حلی پیدا کند. مهمتر از آن اینست که ما با مشتری کاملا ارتباط برقرار کرده و ذهن مشتری را تصویب خواهیم کرد. و همچنین ما همایش ویدیویی و تلفنی با مشتریانمان را گاهی اوقات. ما از آخرین نرم افزار طراحی استفاده می کنیم: AutoCAD، MasterCAM، UG، Solid Work، Pro / Engineer و غیره. ما فراهم می کنیم:

  1. قالب اطلاعات عمومی

  2. مقدار یا الزامات فنی

  3. مطالعه فرمولاسیون محصول

  4. تجزیه و تحلیل جریان قالب

  5. نقاشی 2D یا نقاشی 3D

  6. تجزیه و تحلیل حرکت

  7. تجزیه و تحلیل کارآمد قالب

  8. توسعه اتوماسیون تولید

  9. الزامات درمان سطح

  10. خدمات پس از فروش

  و غیره.

  مدیریت پروژه و رسیدگی به قالب


  1. گزارش پیشرفت هفتگی قالب
  2. گزارش آزمایشی قالب و ویدئو
  3. گزارش اندازه گیری فولاد و نمونه
  4. گزارش بازرسی نهایی قالب
  5. پایه قالب، فولاد، دونده گرم، درمان گرما، بافت، گواهینامه قطعات استاندارد مبدا
  و غیره.

  ما در مورد مشخصات مواد پلاستیکی که توسط مشتری تهیه شده است، برای تعیین پارامترهای مناسب در دستگاه تزریق، از قبیل: دمای قالب، فشار تزریق، زمان خنک نگه داشتن، نگه داشتن فشار و زمان برگزاری و غیره، مورد استفاده قرار می گیریم.
  گزارش آزمایشی قالب ، گزارش بررسی بازرسی ابعاد فولاد و نمونه، پس از هر محاکمه، به مشتری منتقل می شود.
  تعداد نمونه هایی را که به صورت مشتری برای چک کردن ابعاد مورد نیاز است، ارسال می کنیم.

  گرفتن عکس یا فیلم برای آزمون T1 و نمونه برای چک کردن به مشتری می فرستد.

  مزایای

  1. قیمت رقابتی

  2. ادامه خدمات و پشتیبانی

  3. متخصصان متخصص ماهر با تجربه متخصص

  4. هماهنگی برنامه R & D سفارشی

  5. تخصص کاربرد

  6. کیفیت، قابلیت اطمینان و عمر محصول طولانی

  7. بالغ، کامل و برتری، اما طراحی ساده است

 • تحقیق و توسعه

  ما یک تیم مهندسی حرفه ای برای طراحی قالب و طراحی را بررسی می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که همه قبل از تولید درست هستند. مهندسانم هر هفته تولید قالب را دنبال می کنند تا اطمینان حاصل شود که همه آنها در برنامه قرار دارند. پس از تولید آزمایشی، نمونه هایی را در مورد اتمام و بعد بررسی خواهیم کرد تا اطمینان حاصل کنیم که نمونه ها درست هستند یا خیر و گزارش را به مشتریانمان می دهند؛ ما بازرسی نهایی را در قالب قبل از حمل و نقل قالب انجام می دهیم. ما یکی از شرکت های حرفه ای است که به شما قالب های با کیفیت خوب را با قیمت مناسب در زمان ارائه می کنند.

  مهندسی قالب

  یک ابزار با کیفیت بالا از طراحی مناسب شروع می شود. اصل طراحی ما تضمین راندمان بالا، ایمنی و دوام ابزار است.

  ما تجزیه و تحلیل 2D و 3D نقشه ها و نمونه قالب ارائه شده توسط مشتری. پیش از شروع طراحی قالب، ما خطاهای احتمالی را که ممکن است در فرآیند تولید اتفاق بیفتد، حذف کنیم، بهترین طرح طراحی را تعیین کنیم و زیان های اقتصادی غیر ضروری را کاهش دهیم.

  ما تولید اجزای ماشینکاری دقیق را ارائه می دهیم. بخش دندانپزشکی ما ارائه می دهد فرز، مهندسی CNC، سنگ زنی سطح، برش سیم، آینه EDM فرسایش و بیشتر. همه پروژه های شما با دقت مورد بررسی قرار می گیرند و قبل از شروع کار بررسی می شوند.

  مواد تشکیل دهنده قالب و تزریق
  ما طیف وسیعی از مواد در فولاد قالب استاندارد مانند LKM، Finkl Daido فولاد و مواد چینی ما مانند P20، H13، S16 و غیره ارائه می دهیم.
  مواد محصول از جمله ABS، نایلون، استال، پلی استایرن، پلی پروپیلن، PC، PVC، TPE و غیره. هر گونه مواد یا الزامات خاص، تیم مهندسی ما قبل از تولید با شما مشورت خواهد کرد، ما این مواد را از بازار محلی چین یا از طرف شما به ما ارسال می کنیم.


  تزریق قالب تولید ساخت
  قالب های تزریق ما از چند هزار تا ده هزار تولید و یا بیشتر از خودرو، خانه، الکترونیک، محصولات مصرفی و غیره طراحی شده است. تیم مهندسی ما محصولات سفارشی را برای شما از طراحی قالب تا تولید، انتخاب مواد مناسب قالب و روند بهینه سازی ماشینکاری برای کاهش زمان و هزینه سرب، به طور معمول، این قالب های محلی در کارخانه ما تزریق می شود.
  به طور معمول، این قالب های استاندارد استاندارد به خارج از کشور صادر می شود، ما استاندارد DME، LKM و بین المللی HASCO را برای طراحی و ساخت استفاده کردیم.

  کیفیت قطعات قالب و پلاستیکی

  مهندسین ما از DFM برای استفاده از تمام قطعات از قالب ها تا تولید استفاده می کنند. طراحی قالب ها معمولا از شبیه سازی جریان ریخته گری از پایه قالب، فولاد، الکترود، سیستم دونده و بازرسی کامل و گزارش استفاده می شود. به خصوص، پایه قالب، فولاد، سیستم دونده ما قبل از ماشینکاری، قبل از ماشینکاری گواهینامه جزئیات را می خواهیم، ​​مهندسین ما دقیقا فرآیند را بررسی می کنند تا اطمینان حاصل شود که هر قسمت مرحله کامل باشد.
  قطعات تزریق پلاستیک ما آنها را از گواهینامه مواد اولیه به نمونه، قبل از تولید تا تولید نهایی بررسی می کنیم، تیم کیفیت ما توجه بیشتری به آنها را بررسی می کند و داده های نسبی را برای اطمینان از اینکه همه اجزای مورد نیاز را برآورده می کنند، بررسی می کند.


  قالب تزریق و تحمل بخش تزریق

  تیم کیفیت ما به شدت با رعایت روش سیستم ISO برای کنترل هر مرحله از مراحل است. اگر مشتریان ما نیازهای خاصی داشته باشند، تیم مهندسی ما با اولویت شما مشورت خواهد کرد تا مشخصات قرارداد را اصلاح کند تا اطمینان حاصل شود.

  فرآیند ماشینکاری ثانویه

  شرکت قالب سازی Weidagao ارائه خدمات تکمیلی ثانویه به نیازهای مشتری مانند نقاشی، نقاشی ابریشم، جوشکاری التراسونیک، بسته بندی، مونتاژ و غیره به منظور ایجاد زیبایی محصول به عنوان نیاز مشتریان ارائه می دهد و راه حل های خوبی برای کیفیت خوب ارائه می دهد.

اطلاعات تماس
Shenzhen Weidagao Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Mrs. Darcy Ding

تلفن: +86 18823179326

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)